×
 • Lajme
 • Insajderi / Ballina 5

  11-vjeçarja përdhunohet nga miku i babait! 55-vjeçari abuzoi me të miturën kur e gjeti vetëm në shtëpi në Tiranë

  Insajderi
  16 November 2022 - 18:27
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Një 11-vjeçare dyshohet se është abuzuar seksualisht nga një mik i të atit të saj.

  Ngjarja e rëndë ka ndodhur në kryeqytet.

  Familja nga Saranda, që i përket komunitetit rom jetonte me qira në Tiranë.

  Astrit Terolli është shoku i babait të viktimës, raporton Top Channel.

  Raportohet se ai ka shkuar për vizitë në shtëpinë e mikut të tij dhe kur e ka gjetur vetëm 11-vjeçaren, ka kryer abuzimin me dhunë ndaj saj.

  Vajza më pas u ka treguar ngjarjen prindërve, të cilët kanë bërë denoncimin në polici.

  55-vjeçari është arrestuar këtë të mërkurë, ndërkohë që ka nisur hetimi ndaj tij.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark