×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  17 të plagosur në Prishtinë – Insajderi sjell emrat e 8 prej tyre

  Insajderi
  05 August 2023 - 02:16
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  17 persona kanë mbetur të plagosur në incidentin me armë zjarri në lokalin “Bon Vivant” në Prishtinë. Të njëjtit janë pranuar për tretman mjekësor në Klinikën Emergjente.

  Gazeta Insajderi nga burimet e saj pranë policisë, ka mësuar identitetin e 8 prej tyre.

  Më saktë, bëhet fjalë për: Granit Hamiti (1990), Andi Pajaziti (1996), Kastriot Ramadani(1984), Lea Syla (2003), Aulona Alija (1989), Hysni Geci (1986), Agim Zeqiri (1978) si dhe Nue Nikqi (1979).

  Insajderi do t’ju mbajë të informuar për rastin…

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark