×
 • Lajme
 • Lajme

  22 vjeçarja e ther me thikë bashkëshortin e saj në Sarandë

  Insajderi
  06 March 2024 - 20:29
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Një 28-vjeçar në Sarandë është therur me thikë nga bashkëshortja e tij, ngjarje që dyshohet se ka ndodhur pas një debati që kishin me njëri-tjetrin.

  Policia ka bërë të ditur se 22-vjeçarja e ka therur me thikë bashkëshortin e saj në shpatull dhe më pas është shoqëruar në polici, shkruan TCh.

  “Sot, rreth orës 17:30, në lagjen nr.2, në banesën e tyre, shtetasja A. Z., 22 vjeçe, dyshohet se gjatë një konflikti për motive të dobëta, ka goditur me mjet prerës, në zonën e shpatullës, bashkëshortin e saj, shtetasin L. Z., 28 vjeç, i cili aktualisht ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën”.

  “Ndërkohë shtetasja A. Z., është shoqëruar nga shërbimet e Policisë, në Komisariatin e Sarandës, për veprime të mëtejshme hetimore”, thuhet në njoftimin e policisë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark