×
 • Biznes
 • Biznes / Biznes

  65 € All Inclusive me Sharr Travel në Grande Blue Fafa

  Insajderi
  28 February 2024 - 11:34
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Një super ofertë ka lansuar kompania më e madhe turistike në vend Sharr Travel për në resortin më të madh turistik në Shqipëri, Grande Blue Fafa.

  Dy kompanitë më të mëdha turistike njëra nga Shqipëria dhe tjetra nga Kosova, ashtu sikurse viteve të kaluara tashmë kanë bërë të gjitha parapërgatitjet për sezonin turistik 2024. Çmime shumë të lira në raport me vendet e rajonit, por edhe kushte shumë të larta për akomodim, ushqim, por edhe shfrytëzim të detit, pishinave dhe SPA-ve.

  Si asnjëherë më parë për vetëm 65 euro përmes Sharr Travel ju do ta blini paketën Al Inclusive për në këtë super resort shumë modern turistik.

  Për të rezervuar pushimin me çmime shumë të lira, ju duhet menjëherë të thirrni në Agjencinë më të madhe Turistike në Kosovë Sharr Travel dhe ta bëni rezervimin tuaj, pasi që tashmë dihet ata që rezervojnë me herët gjithmonë fitojnë çmime më të ulëta. 

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark