×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  A do të ketë një rikthim mes tij dhe Keisit? Kristi përgjigjet për herë të parë

  Insajderi
  01 May 2023 - 09:19

  Blendi Salaj dhe Enxhi Nasufi kanë intervistuar Krist Aliaj, i cili është pyetur nëse mendon se pas daljes mund të ketë një rikthim mes tij dhe ish-banores Keisi Medini dhe Kristi është përgjigjur.

  Ai tha se do ishte e çuditshme nëse do riktheheshin.

  Me mendime nuk do flas, si u zhvillua këtu me mënyrën si përfundoi këtu do ishte çudi të riktheheshim dhe të kërkoja të njëjtën gjë nëse diçka mbyllet me mirë të jetë e mbyllur…

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark