×
 • Showbiz
 • Show

  A është takuar me Keisin, përgjigjet Stresi

  Insajderi
  21 May 2023 - 22:28

  Stesi i ftuar në “Mos i bjer me top”, nuk kishte si t’i shpëtonte as pyetjes në lidhje me ish-partneren e tij Keisi.

  Ai ka treguar se i ka mbyllur përgjithmonë gjërat me Keisin, por për të ngelet sërish një vajzë e mrekullueshme. Përsa i përket një bashkëpunimi me Luizin, Stresi shprehet se është i hapur për çdo bashkëpunim muzikor.

  Ronaldo Sharka: Në çfarë raporti je t’i me Keisin?

  Stresi:Në radhë të parë është një vajzë e mrekullueshme, shumë e mirë. Raporti mes nesh ka marrë fund, por respektohemi shumë familjarisht. Dy familjet kanë kontakt shumë të mirë, edhe aty ka ngelur domethënë.

  Ronaldi Sharka: Të ka shkruar Keisi, jeni takuar?

  Stresi: Jo kemi folur natën finale.

  Erjola Doci: Kush ishte mesazhi i parë, kujt i çove mesazh sapo dole, mos vallë ishte Keisi?

  Stresi: E vërtetë s’mund ta mohoj.

  Erjola Doci: Po një bashkëpunim muzikor me Luizin do vinte?

  Stresi: Për muzikë, jam i hapur edhe për bashkëpunime. Muzika është diçka ndryshe nga Big Brother dhe nga politika.

  Erjola Doci: Domethënë Keisi dhe Kiara presin ndonjë baladë!

  Stresi: Jo unë i kam mbyllur baladat për këtë vit.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark