×
 • Biznes
 • Biznes

  A I keni BAU gati kartelat e zbritjeve?

  Insajderi
  28 February 2024 - 13:33
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Ofertat e javës së maraklive po fillojnë për të gjithë ju që i keni BAU gati kartelat e zbritjeve.

  Këtë javë me çmime shumë të arsyeshme mund të gjeni larmishmëri të produkteve shtëpijake. Gjithashtu për ju që keni fillu me i kushtu rëndësi rregullimit të kopshtit për ditët e nxehta që po vijnë, mund të pajiseni me vegla dhe produkte të ndryshme pune të cilat do të ju duhen për punimet dhe ndryshimet në kopshtin tuaj. Në këtë zbritje gjithashtu përfshihen edhe shumë produkte nga sektotë të ndryshëm, të cilat padyshim ofrohen me kualitet shumë të lartë për ju.

  Maraklitë që nuk i kanë BAU gati kartelat e zbritjeve, mund të na vizitojnë në cilën do pikë të BAU Market për tu pajisur me kartelën e zbritjeve BAU Card në mënyrë që të përfitojnë nga të gjitha produktet në zbritje.

  Ofertat e kësaj jave fillojnë nga 28 Shkurt dhe përfundojnë më 7 Mars.

  Ju mirëpresim në të gjitha dyqanet e BAU Market!  BAU Market  – BAU Shembull


  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark