×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Abdixhiku tregon se merr motiv nga këngët e Eminemit dhe Aerosmith

  Insajderi
  27 April 2023 - 23:23
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku, ka thënë se profesioni i politikës është shumë i vështire. Ai ka shtuar se kërkon motiv çdo ditë, e atë e merr nga këngëtaret e njohur.

  “Në politikë më motivojnë këngët e Eminemit dhe Aerosmith”, tha ai në emisionin DPT te Fidani në T7 .

  Teksa përmendi edhe këngët që i dëgjon.

  Është kënga “Lose Yourself” e Eminemit dhe ajo “Dream on” e Aerosmith. Sidomos ajo pjesa kur fillon “sing with me…”. më motivon shumë. Tash edhe vajzat më zgjedhin disa këngë e ato më tregojnë këngë të reja të cilat i dëgjojnë”, shtoi Abdixhiku.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark