×
 • Lajme
 • Lajme

  Adriana Matoshi ka një mesazh thumbues ndaj opozitës për sigurimet shëndetësore

  Insajderi
  29 February 2024 - 12:24
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi është paraqitur me mesazhe për opozitën, gjatë seancës Kuvend ku po diskutohej Propozim-rezoluta për gjendjen në shëndetësi dhe sigurimet shëndetësore.

  Ajo në bluzën e saj ka ironizuar me PDK-në, LDK-në dhe AAK-në.

  “Sigurimet shëndetësore janë kry pardje nga PDK-LDK-AAK. Qysh kem tu nejt veç kur i ka ndalë qeveria Kurti…”, thuhet në mbishkrimin në bluzën e saj.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark