×
 • Lajme
 • Lajme

  AGK zgjedhë sot kryetarin e ri

  Insajderi
  21 May 2016 - 09:16
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës sot zgjedh bordin dhe kryetarin e ri me mandat dy-vjeçar.

  Deri tash tre gazetarë kanë shpallur kandidaturat për kryetar të AGK-së. Dy gazetarë të gazetës Zëri pritet të masin fuqitë e tyre në këtë Kuvend.

  Enis Veliu dhe Shkelqim Hysenaj nga kjo gazetë garojnë për kryetar. Në garë është edhe gazetari i RTK-së, Shkumbin Ahmetxhekaj.

   

   

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark