×
 • Lajme
 • Lajme

  Ahmeti: Thaçi e ka keqpërdorur mirësinë time

  Insajderi
  19 May 2016 - 22:55
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka komentuar dorë shtrirjen mes tij dhe presidentit Hashim Thaçi, duke e quajtur një akt normal që ka ndodhur në një situatë që nuk ka pasur kontekst politik.

  Madje sipas tij, presidenti e ka keqpërdorur këtë takim në një sallë sportive.

  “Jam kryetar i Komunës, kam shkuar ta shoh ndeshjen e ekipit të qytetit tem. Hashim Thaçi ose presidenti që po i thonë, e ka keqpërdorur pak mirësinë time duke e ditur se unë nuk jam një person i tillë që nuk i flas kur më zgjatë dikush dorën”, ka thënë Ahmeti, në Zonën e Debatit.

  Kryetari i Komunës ka thënë se gjithashtu kupton shqetësimin dhe reagimin e disa anëtarëve të VV-së  duke iu referuar Albulena Haxhiut./Insajderi.com

  Basketbolli i bënë bashkë Shpend Ahmetin dhe Hashim Thaçin

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark