×
 • Lajme
 • Insajderi

  Aksidenti i rëndë mbrëmë në Prishtinë, një veturë ra nga rrethrrotullimi- VIDEO

  Insajderi
  14 August 2023 - 08:14

  Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në hyrje të Prishtinës rreth orës 3:00 të mengjesit të së hënës. Një veturë me targa të Gjermanisë ka rënë nga rrethrrotullimi poshtë.

  Në vendin e ngjarjes ka shumë ekipe të policisë, ndihmës së parë dhe të zjarrfikësve.

  Sipas një dëshmitari i cili ka thënë se është familjar i të aksidentuarëve, në veturë ishte nipi i tij me nuse.

  Ndërsa zyrtarisht ende nuk është konfirmuar nga policia e as nga emergjenca për viktima e as për të lënduar nga ky aksident.

  Bashkangjitur i gjeni pamjet e publikuar nga Dukagjini.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark