×
 • Showbiz
 • Show

  Ankthi i fëmijëve kosovarë, kështu duket sot “Koronado”

  Insajderi
  03 February 2023 - 09:14

  Seriali “Për ty” që ishte i sinkronizuar në gjuhën shqipe shumë shpejt u bë pjesë e pandashme e familjeve shqiptare.

  Personazhi që mbahet në mend edhe sot është ai i “Koronados” emri i vërtet i të cilit është Luis Felipe Tovar.

  Aktori meksikan kishte një rol negativ me të cilin i bëri të gjithë fëmijët të trishtoheshin nga ai.

  Luis Felipe Tovar tani është 63-vjeçar dhe ka dy fëmijë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark