×
 • Lajme
 • Lajme

  Arrestohet pasi mashtroi një person për 20 euro

  Insajderi
  04 March 2016 - 12:08
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Policia e Kosovës ka arrestuar në 24 orët e fundit 21 persona për vepra të ndryshme.  Një nga ta është arrestuar në rrugën Gazmend Zajmi në Prishtinë. nën dyshimin se ka mashtruar një person tjetër pasi që i ka marrë 20 euro dhe nuk i ka kthyer më.

  Personi i arrestuar është dërguar në mbajtje.

  Në 24 orët e fundit, policia njofton se janë shënuar 37 aksidente trafiku, ku në njërin nga aksidentët ka pasur të vdekur.

  Ky rast ka ndodhur në fshatin Trebovic të Pejës, ku një i dyshuari derisa ishte duke drejtuar automjetin Ford nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes rrokulliset jashtë rrugës në anën e kundërt dhe si pasojë e aksidentit pëson lëndime të rënda i cili dërgohet në QKUK por pa shenja jete./Insajderi

   

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark