×
 • Sport
 • Sport / Insporti

  Arsenal dhe Liverpool do të ballafaqohen në FA Cup

  Insajderi
  03 December 2023 - 15:56

  Është hedhur shorti për rrethin e tretë të FA Cup. Ndeshja më interesante pritet të jetë ajo në mes të Arsenal dhe Liverpool.

  Ndërkaq, disa prej çifteve tjera janë:

  Wigan Athletic vs Manchester United, Manchester City vs Huddersfield dhe Chelsea vs Preston North End.

  Këto takime do të zhvillohen më 6 janar dhe 7 janar.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika
  Sport
  26 February 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark