×
 • Sport
 • Sport

  Atalanta dhe Juventus ndajnë pikët

  Insajderi
  01 October 2023 - 20:31

  Atalanta – Juventus ndahen në paqe (0:0).

  Futbollisti i kombëtares së Shqipërisë, Berat Gjimshiti, u paraqit standard për Aalantën, duka ia dalë që marrin pikë në duel me “Zonjën e Vjetër”.

  Ndeshje e luftuar deri në frymën e fundit por fatkeqësisht nuk pati gola.

  Nuk ishte dita e sulmuesve.

  Pas javës së shtatë në Serie A, Interi kryeson me 18 pikë, pasojnë Milani 18, Napoli 14, Juventusi 14, Atalanta 13 pikë etj.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark