13:19 - 22 Janar 2022

Mesfushori i Norwichit, Josh Sargent ka shënuar një gol të shkëlqyeshëm mbrëmë në fitoren ndaj Watfordit me rezultat 3:0.

Sargent mahniti të gjithë me goditjen që bëri duke e quar topin në rrjetë, gol ky që do t ‘ merrte lakmi edhe ylli suedez Zlatan Ibrahimovic.

Derisa topin e kishte mbrapa vetës, dhe askush nuk priste goditje, ai qëllon topin në mënyrë akrobatike duke shënuar njërin nga golat më interesantë në Premierligë.