×
 • Showbiz
 • Show

  Bebe Rexha flet për ndarjen pas tri vitesh: Më duhej të shkoja në psikoterapi

  Insajderi
  22 May 2024 - 18:33
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Pas ndarjes nga i dashuri i saj i mëparshëm Keyan Safyari, Bebe Rexha ka bërë “shumë psikoterapi” dhe ka punuar për t’u fokusuar në “gjërat që e më bënë atë të lumtur” dhe ndihet e sigurt dhe gati për të vallëzuar.

  Këngëtarja dhe kantautoria e nominuar disa herë për çmimin “Grammy” e ka publikuar këngën e saj më të re “Chase It (Mmm Da Da Da)” të premten, më 17 maj, dhe kjo këngë me energji të lartë shënon fillimin e një epoke të re në jetën dhe karrierën e Rexhës – pak më pak se një vit pas daljes në treg të albumit të saj të tretë “Bebe”.

  Bebe Rexha thotë “Pata një ndarje dhe mendoj se të bëja pushim për mua do të ishte shumë e vështirë”, muzikantja 34-vjeçare, e cila u nda nga ish-i dashuri i saj vitin e kaluar, i thotë revistës People: “Unë thjesht u hodha në muzikë sepse është e vetmja gjë që më ndihmon vërtet”.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark