×
 • Showbiz
 • Show

  Befasia më e madhe deri më tani, krijohet çifti i dytë që askush se priste në BB VIP

  Insajderi
  19 February 2023 - 21:52

  Pas mbrëmjes së djeshme të Prime-it, banorët e Big Brother Albania, natën e kanë vazhduar nën tingujt e muzikës ku te gjithe banoret u argetuan ne oborr me muziken e DJ.

  Por, ato që kanë rënë në sy kanë qenë ‘flirtimet’ në mes Kejsit dhe Kristit. Kristi i afrohet Kejsit dhe i thotë asaj që ta puthi në faqe gjë që kjo e funda heziton, por më në fund e bën.

  Pastaj, Kristi sërish e ngacmon duke e prekur faqen dhe duke i thënë “seç me kruhet këtu për një puthje”

  Marrëdhënia në mes Kristit dhe Kejsit është komentuar shpeshherë edhe nga banorët e tjerë e po ashtu nuk kanë munguar as ngacmimet e tyre për dyshen.

  Ndryshe ku eshte cifti i dyte qe po krijohet pas Kiares dhe Luizit qe u dashuruan brenda shtepise se Big Brother Vip Albania ku Kiara eshte shprehur ne nje Prime se e sheh si baba shembulloj per femijet e saj.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark