×
 • Showbiz
 • Show

  Bëhet publike data e finales së Big Brother?

  Insajderi
  20 April 2024 - 16:01
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Mbrëmja e sotme premton surpriza të shumta në ‘Big Brother VIP Albania’.

  Sipas faqes zyrtare të reality shoë, Heidi Baci, do të suprizohet sot nga Beatrice Luzzi, aktorja e famshme italiane që kapi finale e ‘Grande Fratello.

  Jo vetëm kaq, por këtë natë, banorët do të mësojnë datën e finales së madhe. Po ashtu, sonte do diskutohet loja e Jetmirit, përplasjet mes Egla Cenos dhe Liamit. Po ashtu, gjatë Prime-it, do të publikohet edhe kënga që banorët kanë krijuar brenda shtëpisë.

  Kujtojmë se sonte në televotim ‘kokë më kokë’ janë Lidi dhe Liami, e njëri prej tyre do lërë shtëpinë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark