×
 • Biznes
 • Biznes / Biznes

  Bitcoin vazhdon rritjen, ja sa shkoi

  Insajderi
  21 May 2024 - 18:23
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Çmimi i Bitcoin aktualisht është vetëm 3% larg nga niveli i tij më i lartë i të gjitha kohërave prej 73,750 dollarë.

  Bitcoin është tregtuar prej 60,000 deri në 65,000 dollarë për gati një muaj që nga përgjysmimi i subvencionit të bllokut në prill.

  Aktualisht, kriptomonedha Bitcoin është 70 mijë dollarë.

  Brenda 24 orëve, kriptomonedha kryesore po tregtohej mbi 72,000 dollarë.

  Rritja e BTC-së gjithashtu e ndihmoi atë të tregtohej në nivele të larta në vende të ndryshme, duke përfshirë Japoninë, Singaporin dhe Argjentinën. /Insajderi.org/

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark