×
 • Lajme
 • Lajme

  Brahim Selimaj: Fushë Kosova sonte vulosi fitoren e LDK-së

  Insajderi
  02 October 2019 - 22:44
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Brahim Selimaj është kandidati për deputet nga Lidhja Demokratike e Kosovës.

  Ai dhe anëtarët tjerë të LDK-së, sonte kanë qëndruar në Fushë-Kosovë.

  “Fushë Kosova sonte me numrin e paimagjinueshëm të pjesëmarrësve dhe me përkrahjen e fuqishme treshkronjëshe: LDK, vulosi fitoren e sigurt, kryeminstren Vjosë, vulosi deputetin tahimë të dëshmuar, afaristin Brahim Selimaj, pjesë familjen e fushëkosovase dhe qeverisjen proevropiane e amerikane LDK”, ka shkruar Selimaj, njofton Insajderi.

  insajderi.com

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark