×
Lajme
Qeveria serbe dje ka njoftuar se në territorin e tyre është vrarë Faton Hjarizi. Sipas tyre, ai ka qenë në kërkim nën dyshimet se ka vrarë një polic dhe ka plagosur një polic tjetër, që të dy serb. Në një intervistë televizive, dhënë 10 muaj më parë, Hajrizi ishte pyetur...
Më shumë

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark