×
Insporti
Futbollisti i Kombëtares, Mirlind Daku, ka komentuar shortin e Euro 2024, ku Shqipëria u pozicionua në grupin B me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë. Daku tha se Shqipëria, do bëjë shumë surpriza, pasi “po na marrin si ekip të lehtë.” “Grup i fortë por, ne si shqiptarë jemi mësuar që nga...
Më shumë

© 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark