×
Sport
Trajneri i kombëtares spanjolle, Luis de la Fuente është detyruar të bëjë disa ndryshime për ndeshjen gjysmëfinale ndaj Francës. Dani Carvajal dhe Le Normand nuk do të kenë mundësi të paraqiten në gjysmëfinale për shkak të ndëshkimeve me kartonë, ndërkaq tekniku spanjoll nuk mund të llogarisë as tek “gjeni” Pedri,...
Më shumë

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark