22:36 - 23 Maj 2022

Ana dhe Bruno dolën çift nga “Përputhen”, mirëpo së fundmi dyshja kanë tërhequr vëmendjen e ndjekësve. Ndonëse ndiqen në rrjete sociale, dy ish-konkurrentët e “Përputhen” nuk shihen kurrë bashkë.

Për më tepër ato i kanë fshirë dhe fotot me njëri-tjetrin, duke nxitur aludimet për një ndarje të mundshme.

Si qëndron e vërteta mbetet të zbulohet në vazhdim, pasi vetë Ana dhe Bruno nuk kanë reaguar ende.