×
 • Sport
 • Sport

  Çka është ky Arsenal? Ia shënon edhe golin e pestë Chelsea

  Insajderi
  23 April 2024 - 22:31
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Arsenali po fiton me epërsi të thellë prej pesë me zero ndaj Chelsea në një ndeshje në kuadër të Premier Ligës.

  Goli i parë u shënua në pjesën e parë, në minutën e pestë, nga Leonardo Trossard, shkruan Gazeta Insajderi.

  Ndërkaq, katër golat e tjerë u shënuan në pjesën e dytë teksa po luhet minuta e 70’.

  Nga dy gola kanë shënuar Ben White dhe Kai Havertz. /Insajderi.org/

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark