×
 • Sport
 • Sport

  Çmenduri në Championshipin anglez!! Futbollisti anglez tentoi që me një puthje në buzë të evitonte përleshjen me kundërshtarin

  Insajderi
  12 March 2023 - 20:49

  Ndeshja Norwich – Sunderland në Championship na la me një imazh shumë të pazakontë në futboll. Ndodhi në minutën e 88-të të lojës kur, me një top pas mbrojtjes, Luke O’Nien shtyu  Sorensen në tabelët e reklamave.

  Veprimi i rivalit nuk i ka pëlqyer futbollistit danez, ai është kthyer dhe ka përfunduar përballë tij. Të dy lojtarët u afruan shumë me njëri-tjetrin. Pikërisht atëherë O’Nien mendoi ta puthte në buzë danezin Sorensen, i cili reagoi duke e kapur për qafe.

  Një imazh i pazakontë që përfundoi pa karton për asnjë nga të përfshirët në episod. Në aspektin thjesht sportiv, ndeshja përfundoi me fitoren 0-1 të Sunderlandit.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika
  Insporti
  25 February 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark