×
 • Biznes
 • Biznes

  Çmimi i transferit super i volitshëm – IBAS mendon për bizneset dhe qytetarët

  Insajderi
  14 February 2024 - 18:20
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Bizneseve në Kosovë çdo ditë e më shumë po ju hapen dyert e bashkëpunimit me vendet e Evropës, natyrisht çdo ndërveprim në Eksporte dhe Importe janë të rëndësishme, transaksionet, pagesat që ekzekutohen (dërgesë, apo pranim të parave nga Evropa).

  Tani tregu kërkon flekisibilitet, thjeshtësi dhe menaxhim të kostove, e këtë më së miri e ka ndërlidhur IBAS, një institucion Financiar i Licencuar nga Banka Qendrore e Kosovës (BQK).

  IBAS iu ofron bizneseve mundësi që të transferojnë mjetet, apo Pagesat me vendet e Evropës më kosto krejt të lirë dhe shpejtësi brenda SEKONDAVE.

  Si mund të përfitoni në këto shërbime që IBAS i ofron?

  IBAS nëpërmjet aplikacionit mobil ofron qasje për të gjitha bizneset dhe qytetarët e Kosovës. E gjitha që duhet te dijmë, të shkarkojmë apliakcionin, të vazhdojmë më procesin e hapjës së llogarisë për Biznesin, apo individin, më pastaj nëpërmjet pakove, IBAS ju mundëson klinetëve të kenë IBAN Britanez, e gjitha kjo pa pagese dhe pa ndonjë mirëmbajtje.

  Ndërsa Transferët me Evropë kanë tarifë për vetëm 3 euro, pavarësisht shumës së transferit. Inovacion, Revolucion në shërbime financiare, kosto më të lira, shpejtësi, thjeshtësi dhe mbi të gjitha SIGURI dhe LOJALITET këto janë vlerat që IBAS iu ofron. Eksploroni e behu pjesë i IBAS i cili po ndryshon përkufizimin e SUKSESIT. Shkarko aplikacionin në :

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark