×
 • Showbiz
 • Show

  Dafina Zeqiri dhe Afrim Muçiqi së shpejti me projekt të përbashkët muzikor

  Insajderi
  07 December 2023 - 15:37

  Dy emrat e këngëtarëve të njohur të estradës kosovare, Dafina Zeqiri dhe Afrim Muçiqi kanë paralajmëruar projektin e tyre të ri të përbashkët.

  Ky bashkëpunim i tyre është i pari dhe është remake i këngës “Unë të du” .

  Projekti i përbashkët i dyshes do të jetë më 14 dhjetor.

  Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes një postimi në rrjetin social Facebook.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark