×
 • Showbiz
 • Show

  Dafina Zeqiri duket e mrekullueshme në fotografitë e reja

  Insajderi
  09 June 2023 - 08:18

  Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Dafina Zeqiri rrëmben vëmendje me secilën paraqitje që bën.

  Në imazhe e reja, 34-vjeçarja shihet e veshur me një bluzë të shkurtër me ngjyrë të zezë ndërsa ka makijazh të theksuar dhe flokët e vendosura në bisht.

  Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

  “Oh, sa po gabon me mua”, ka shkruar Dafina sipër fotove teksa dukej e mahnitshme dhe tejet atraktive.

  Të shumta kanë qenë edhe komentet nga ana e fansave të autores së hitit “Malli”.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark