×
 • Showbiz
 • Show

  David Beckham zhvishet për të treguar fizikun e tij muskuloz

  Insajderi
  04 August 2023 - 20:28
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  David Beckham tregoi fizikun e tij të apasionuar në reklamën e tij të fundit.

  Futbollisti i pensiuonuar, 48 vjeç, i cili lansoi në treg parfumin e tij të parë në vitin 2007 në një marrëveshje prej 13.7 milionë dollarësh, dëshmoi se është i aftë për të reklamuar mallrat e tij teksa u zhvesh për klipin.

  Në video, backham mund të shihet teksa del nga dushi me trupin e ti jmuskuloz dhe vendos sprejin e pas-rrojës teksa vishte një kostum elegant, shkruan DailyMail.

  Shumë prej fansave u ngacmuan nga pamjet e Davidit, dhe nuk nguruan të komentojnë në rrjetet sociale.

  “O Zot a është ai ylli i ardhshëm i James Bond. David Beckham është shumë i nxeht”, shkroi një fans.

  “Prit pak, a më duket a David u zhesh në video ne re reklamuese të sprejit, ai duket shumë i pashëm”, shkroi një tjetër komentuese.

  Në video, ylli shfaqi trupin e tij të tonifikuar ndërsa dilte nga dushi dhe i fuste sendet e tij në një dollap të madh.

  Ai e përfundoi klipin duke spërkatur veten me sprejin e pas-rrojës të markës së tij.

  David (tani një futbollist në pension) bëri debutimin e tij në Kombëtaren e Anglisë në shtator të vitit 1996 dhe ishte kapiten i ekipit për gjashtë vjet gjatë mandatit të tij.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark