×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Deklarohen nga QKUK – kjo është gjendja e policit që mbeti i plagosur mbrëmë në Veri

  Insajderi
  09 December 2022 - 11:33
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  “Është jashtë rrezikut për jetë”, kështu janë deklaruar nga SHSKUK për gjendjen e policit, i cili mbeti i plagosur nga banditët në veri të vendit, shkruan Insajderi.

  Ai është duke u trajtuar në Klinikën e Kirurgjisë Torakale.

  “Qendra Klinike Universitare e Kosovës njofton se sot rreth orës 8:30, një pjesëtar i Policisë së Kosovës i lënduar mbrëmë është pranuar në Qendrën Emergjente, pasi kishte marr trajtimin e nevojshëm në Spitalin e Përgjithshëm të Mitrovicës”.


  “Ekipi i Klinikës Emergjente bashkë me mjekët konsultantë nga klinikat përkatëse kanë kryer të gjitha ekzaminimet e nevojshme dhe rasti, sipas mjekëve, është jashtë rrezikut për jetë”, thuhet në njoftim përcjell Insajderi.

  Pacienti është pranuar për trajtim të mëtejmë në kuadër të Klinikës së Kirurgjisë Torakale.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark