×
 • Showbiz
 • Show

  Denoncoi të fejuarin për dhunë në familje, kush është modelja që thuhet se do ta shohim në BBVK?

  Insajderi
  16 October 2023 - 11:27
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Më datë 20 tetor pritet të fillojë edicioni i dytë i spektaklit Big Brother Vip Kosova.

  Modelja dhe tiktok-erja e njohur Vesa Vllasaliu është përfolur të jetë njëra ndër banorët e shtëpisë.

  Vllasaliu ka qenë e fejuar me futbollistin shqiptar, Mergim Berishën.

  Sipas mediave turke,  disa ditë para se çifti të martoheshin Vllasaliu ka denoncuar në polici të fejuarin e saj.

  “Dhunë në familje dhe uzurpim i gjërave personale”, kanë qenë disa nga akuzat e saj për futbollistin e klubit turk Fenerbahçe.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark