×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Dërgohet në mbajtje i dyshuari i dytë për vrasjen në tentativë në Baincë të Drenasit

  Insajderi
  19 March 2023 - 14:35

  Policia e Kosovës ka njoftuar se është dërguar në mbajtje i dyshuari i dytë për vrasje të rëndë në tentativë në fshatin Baincë të Drenasit, më 10 mars të këtij viti.

  Në njoftim thuhet se kërkimet e vazhdueshme për arrestimin e të dyshuarit nga ana e policisë dhe ftesat për paraqitje, kanë bërë që personi i dyshuar L.Z, mashkull 19-vjeçar, mbrëmë të paraqitet në polici.

  Pas intervistimit, personi i dyshuar me vendim të prokurorit të shtetit është dërguar në mbajtje.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark