×
 • Biznes
 • Biznes / Biznes

  Derivate cilësore e ushqim të shijshëm në një vend, për këtë vizitojeni “Patroni”

  Insajderi
  22 February 2024 - 11:40
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Jeni duke kërkuar një vend ku mund ta mbushni veturën me derivate të lira e cilësore, por edhe mund të shërbeheni me ushqim të shijshëm? Këto mund t’i gjeni në 13 vende në Kosovë. Janë pikat e kompanisë “Patroni”.

  Patroni, kompania më e besueshme në Kosovë me kualitetin më të lartë të derivateve. Cilësin e derivateve e kemi deshmuar gjithmonë dhe do vazhdojme ta deshmojmë me derivatet tona më cilësore per klientet tanë.

  Derivatet më cilësore , dhe çmimet më të lira në vend i gjeni tek pikat tona të Patronit në gjithë Kosovën.

  13 pika të Patronit në tër Kosovën, Udhëto me derivate cilësore.

  Vetura juaj meriton vetëm energji të pastër e kualitative, sipas standardeve evropiane.

  Përveq derivateve më cilësore, te Patroni e gjeni edhe ushqimin më të shijëshëm!

   Çmimet më të lira në treg… veç te Patroni!

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark