18:53 - 23 Qershor 2022

Mbrëmjen e djeshme Sara Hoxha feston ditëlindjen në një ndenjë private, pjesë e festës ishin miq dhe familjarë të saj, por na tërhoqi vëmendjen diçka.

Burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se në festë mungon bashkëpunëtorja e saj Sara Karaj, me të cilën në dhjetor prezantoi linjën kozmetike.

E shpeshherë shiheshin që bënin pushime e festa bashkë, por ç’ne që Sara mungoi te Sara?

Nuk dihet nëse blogerja nuk e ka ftuar apo ajo ka munguar vetë.

Gjithësesi në rrjetet sociale kemi parë që dyshja ka bërë mungesa, kështu që mund të kemi edhe një krisje të marrëdhënies së tyre.

Por të dyja ende e ndjekin njëra tjetrën në rrjetin social Instagram.