12:09 - 25 Qershor 2022

Ndërkohë që është në përgatitje të materialeve të reja muzikore, Diona Fona ka marrë disa ditë pushim.

Ajo e ka zgjedhur plazhin për t’u relaksuar, ndërsa për ndjekësit e saj në rrjetet sociale, i ka shpërndarë disa imazhe nga pushimet.

Këngëtarja ka publikuar në Instagram disa fotografi, në të cilat ka pozuar me bikini dhe pak orë pas postimit ka marrë mijëra pëlqime.

Të dyja bukuroshet shfaqen me kostume larjeje dhe duken për mrekulli.