12:43 - 24 Nëntor 2021

Sarah dhe Pajtimi shkëmbyen një puthje në buzë duke u bërë çifti i parë në “Big Brother VIP”.

Por mbrëmjen e djeshme, dyshja tha se nuk janë bashkë.

Kjo deklaratë e tyre i habiti të gjithë. Megjithatë, Sarah dhe Dj PM thanë se nuk duan që të tjerët jashtë të mendojnë se po bëjnë lojë, prandaj vendosën të luajnë vetëm.

Pas spektaklit, Pajtimi ka diskutuar me Arbrin për raportin e tij me Sarën. Ai tha se deri më tani ka qenë i vetmi që ka bërë shumë për të, ndërkohë që Sara nuk ka bërë pothuajse asgjë për të çuar marrëdhënien e tyre një hap më tej.

Tani që blogerja vendosi ta puthë para të gjithëve, Pajtimi tha se ka ardhur momenti që dhe ai të marrë disa vendime për veten.