×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Djali me nuse i shkaktojnë dhunë psiqike burrit nga Klina

  Insajderi
  30 December 2023 - 09:36
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Një burrë në Klinë, të enjten ka raportuar në polici se në vazhdimësi ka dhunë psikike nga djali dhe reja.

  Të dyshuarit janë arrestuar, dhe pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt.

  Rasti është cilësuar “Dhunë në familje”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës.

  Raporti i plotë:

  Klinë 28.12.2023-21:00. Ankuesi mashkull  kosovar ka raportuar se në vazhdimësi ka dhunë psikike nga dy të dyshuarit  kosovar (djali dhe bashkëshortja e djalit). Të dyshuarit janë arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt. 

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Lajme
  18 May 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark