×
 • Sport
 • Sport

  Djali shtatë vjeçar i Messit mahnit me lëvizjet në futboll, me disa triblime tregon se po shkon rrugës së babait të tij

  Insajderi
  26 December 2022 - 19:46
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Djali i Lionel Messit, Matteo ka dhuruar “shoë” me disa bashkëmoshatarë të tij, me pamjet që janë bërë virale në rrjetet sociale.

  Në videon e realizuar në stadiumin “Lusail Iconic”, ku babai i tij Lionel Messi fitoi së fundmi Kupën e Botës, Matteo tregon talentin e tij në futboll.

  Matteo luajti futboll me trashëgimtarët e shokëve të Messit dhe menjëherë tregoi se talentin e ka trashëguar nga babai i tij i famshëm.

  Me lëvizje fantastike ka dribluar Bauti Gomez, djalin e lojtarit të kombëtares së Argjentinës, Papo Gomez. Ai tregoi se në moshën shtatë vjeçare ka ndjesi dhe lëvizje fantastike me këmbët.

  VIDEO:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark