×
 • Showbiz
 • Show

  Don Xhon dhe Era Istrefi kapen ‘mat’, shkuan në pushime bashkë?

  Insajderi
  28 May 2023 - 11:45

  Era Istrefi dhe Don Xhoni janë “kapur mat” nga fansat në aeroport.

  Nga pamjet e zbuluara së fundmi duket se ishin në në një udhëtim bashkë gjatë muajit janar të këtij viti.

  Sipas disa pamjeve që qarkullojnë, dyshja kanë udhëtuar për në Maldive në muajin Janar së bashku.

  Artistët u panë shumë afër me njëri-tjetrin, madje Don Xhoni në një foto i kishte vendosur duart në belin e Erës ndërsa në foton tjetër shihet Era që e përkëdhel Don Xhonin.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark