×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Don Xhoni reagon pas raportimeve se nuk flet me Butrint Imerin

  Insajderi
  06 July 2023 - 16:49

  Butrint Imeri dhe Don Xhoni kanë qenë miq shumë të mirë dhe janë shfaqur vazhdimisht bashkë

  Të njëjtit kanë realizuar edhe bashkëpunime, ndërsa janë parë në pushime e në çdo vend me njëri-tjetrin.

  Megjithatë, së fundmi dyshja kanë lënë të dyshohet se kanë prishur raportet.

  Foto: Screenshot/Instagram

  Kjo pasi reperi nga Drenica mungoi në festën e ditëlindjes së 27-të të Butrintit, që u organizua me miq dhe familjarë.

  E veç kësaj, ata shihen se nuk e ndjekin më njëri-tjetrin as në rrjete sociale, gjegjësisht Instagram.

  Foto: Screenshot/Instagram

  Duket se këto aludime i ka komentuar edhe vetë krijuesi i hitit “Dilema” me anë të një postimi në InstaStory.

  Ai shihet në një makinë, ndërsa ka shkruar: “Mos u merakosni shumë”.

  Foto: Screenshot/Instagram

  Postimi i tij vjen pasi shumë nga fansat e njerëzit në rrjet kanë komentuar marrëdhënien e tyre. 

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark