×
 • Showbiz
 • Show

  Don Xhoni tregon tri makinat e tij luksoze në oborrin e shtëpisë

  Insajderi
  05 August 2023 - 18:44
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Rap-artisti nga Drenica, Don Xhon mbetet tejet i angazhuar me koncerte dhe mbrëmje të shumta muzikore.

  Suksesi i tij në muzikë, i ka mundësuar që të ketë një jetë luksoze dhe këtë e tregon përmes postimeve të ndryshme në rrjetet sociale.

  Xhonatan Isufi ka ndarë një foto me fansat e tij në Instagram, ku shihet në oborrin e shtëpisë teksa të parkuara tre makina luksoze dhe një motoçiklete.

  Foto: Don Xhoni/Instagram

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark