×
 • Showbiz
 • Show

  Donaldi feston sot ditëlindjen, ja si e uron Bora

  Insajderi
  01 September 2023 - 13:39

  Romeo dhe Donald Veshaj festojnë sot ditëlindjen.

  Dy binjakët mbushin sot 28 vjeç dhe urimet e dedikimet për ta kanë nisur që në mesnatë.

  Dedikimi që mori më shumë vëmendje ishte ai i Bora Zemanit për partnerin e saj.

  Moderatorja ka ndarë disa foto shumë romantike të tyre në Instagram, teksa shkruan: “Unë e di që ti je gjithmonë bashkë dhe asnjëherë vetëm me @romeoveshaj por ti e di që do jesh gjithmonë bashkë dhe asnjëherë vetëm, me mua! #happybirthday”.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark