×
Aktuale

“Drejt mobilizimit të madh”, Abdixhiku për takim pune në Rugovë me zyrtarët partiakë

Insajderi
26 January 2024 - 14:07
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës ka publikuar një fotografi nga Rugova ku shihet bashkë me zyrtarë të partisë të cilën ai e udhëheq.

Ai tha se ky është një takim pune me nënkryetar, sekretarë, drejtues parlamentarë si dhe me dy forumet.

“Rugovë. Takim pune me nënkryetarë, sekretarë, drejtues parlamentarë e me dy forumet. Drejt mobilizimit të madh”, shkroi ai në një postim në Facebook.

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark