×
 • Lajme
 • Botë
 • Insajderi / Ballina 5

  Dridhet toka në Bosnjë dhe Hercegovinë

  Insajderi
  28 May 2023 - 17:24

  Dridhje toke janë regjistruar të dielën në Bosnjë dhe Hercegovinë, bëri të ditur Qendra Sizmologjike Evropiane e Mesdheut (EMSC).

  Shkalla e dridhjeve ende s’është bërë e ditur nga EMSC-ja, teksa u tha se dridhjet janë regjistruar në zonën e Mostarit.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark