×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Dua Lipa kapet mat, kush është i dashuri i ri i saj?

  Insajderi
  29 September 2022 - 22:47
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, duket se po shijon romancë të re.

  Pas një turi të gjatë, ajo ka ndarë disa ditë për t’u relaksuar.

  Këtë e ka bërë me të dashurin e saj të ri, komedianin Trevor Noah.

  Dua dhe 38 vjeçari janë parë së bashku në East Village në New York, duke u përqafuar, duke u puthur dhe darkuar bashkë.

  Por, as njëri e as tjetri nuk i kanë bërë akoma publike shkendijat mes tyre.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark