×
 • Lajme
 • Lajme / Shqipëri/Rajon

  Durrës: Babai deshi ta dhunoi të bijën 14 vjeçare

  Insajderi
  09 November 2023 - 12:25

  Gjykata e Durrësit ka lënë në qeli 44-vjeçarin që akuzohet për tentativë përdhunimi ndaj së bijës së tij 14-vjeçare.

  Gëzim Ceku u arrestua nga policia për “dhunë në familje” dhe “marrëdhënie seksuale me të mitur mbetur në tentativë”.

  Sipas “Klan News”, ngjarja ndodhi të shtunën e kaluar në lagjen 15 në Durrës, ku familja ishte vendosur prej pak kohësh dhe jetonte me qira.

  I arrestuari u denoncua nga bashkëshortja për dhunë verbale, emocionale dhe për tentativë marrëdhëniesh seksuale me të bijën adoleshente, pasi e kishte nxjerrë atë nga banesa.

  Pas arrestimit, 44-vjeçari ka mohuar akuzën për akte të turpshme ndaj së bijës dhe ka deklaruar se një akuzë e tillë është një kurth ndaj tij për ta larguar nga shtëpia.

  Ndaj të akuzuarit nuk ka pasur më parë denoncime për dhunë në familje.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark