×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  E do akoma Don Xhonin? Ja si përgjigjet Ariana Lirey

  Insajderi
  30 September 2023 - 08:38

  Ish partnerja e Don Xhon, Arina Lirey ka realizuar një ask në instagram, ku ndjekësit i kanë drejtuar pyetje të ndryshme.

  Një prej tyre e ka pyetur nëse e do akoma Don Xhonin dhe e dini si është përgjigjur ajo?

  “Jo, dua lirinë time dhe jetën. Nuk më intereson”.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark